Kim&Kanye во центар на вниманието во Њујорк

Kim Kardashian и Kanye West повторно во центар на вниманието!
 
Неразделни во последно време, заедно на последните отчукувања на сказалните од часовникот при дочекот на новата година. Сето тоа беше љубов во воздухот, бидејќи семејството Yeezy заѕвони во 2018 година во неделата вечер (31 декември).

Ким сподели видео клип на Снапчат на нејзината прослава на Њујорк, и вклучувајќи ги најблиски, заедно со нејзините деца и познатиот рапер. Во видеото, таа е опкружена со светли блескави дрвја, осветлени со орнаменти и толпа меурчиња што бројат до полноќ. Насмеан, West се појавува во позадина пред да се појави покрај неговата сопруга, бидејќи тие се прегрнуваат со топол Новогодишен бакнеж.
Можеме само да се надеваме дека новата година ќе донесе многу музика и моменти од ‘Ye и компанијата.

Погледнете го клипот подолу.

 

Happy New Year 🎉🎊🎈🎉🎊✨ #kimkardashian

A post shared by Kim Kardashian Snapchats 🍑 (@kimksnapchats) on